Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam BUCATAR - Restaurant ultracentral BUcuresti

4.500 LEI
ID 861774
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Responsabilitati:

- pregateste mancarurile din retetarul braseriei Chocolat;
- monteaza preparatele pe farfurie/platou pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor;
- participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
- urmareste zilnic termenul de garantie si modul in care urmeaza sa fie folosite ingredientele;
- determina necesarul de materii prime si lanseaza comenzile de aprovizionare;
- comanda, verifica calitativ si cantitativ produsele receptionate si depoziteaza ingredientele alimentare;

Cerinte:
- experienta de minim 3 ani pe bucatarie internationala
- atentie la detalii, igiena si standarde de calitate

dana.sirbu
ID 861774