Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Bucatar !

Salariu confidenţial
ID 832227
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal trebuie sa aiba experienţă în pregătirea preparatelor culinare cu specific romanesc si international.

Descrierea jobului
1. Asigura activitatea zilnica si indeplinirea tuturor sarcinilor de serviciu trasate de seful direct si de managerul de obiectiv.
2. Raspunde de toate materiile prime si produsele finite existente in sensul semnalarii catre gestionarii acestora, a consumurilor si pierderilor neautorizate.
3. Are grija sa aiba o tinuta corespunzatoare si o igiena personala conform cu standardele cerute.
4. Respecta procesul tehnologic ce trebuie aplicat materiilor prime in vederea obtinerii unui produs de calitate, corespunzator consumului uman.

Descrierea companiei
International Food Service Srl este specializata in furnizarea serviciilor de alimentaţie publica in sistem catering pentru festivitati, receptii, cocktail-uri, masa pranz la serviciu, sau cantina, deruland in acest sens o serie de activitati complexe, de la producţia de alimente si pana la transportul acestora in locatiile unde se efecuteaza servirea lor.

Office
ID 832227