Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Barman - Bucuresti, Sector 1 (Primaverii)

3.000 LEI
ID 863113
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Esti candidatul ideal daca:

- Ești pasionat de industria ospitalității și ai un talent deosebit în a vorbi și a relaționa cu oamenii;

- Ești orientat către solicitările clientilor, dând dovadă de profesionalism și de dorința de a te perfecționa în domeniu tău;

- Ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și care apreciază munca în echipă;

- Abordezi cu entuziasm fiecare zi de lucru și fiecare client care ne trece pragul.
- Cautam o persoana entuziasta pasionata de cafea si cocktailuri cu experienta in Horeca minim 1 an;
- Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational;
- Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
- Persoana comunicativa, organizata si atenta la detalii;
- Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu

Descrierea jobului

- Deservire bauturi alcoolice si nealcoolice;
- Politete si profesionalism in servirea clientilor;
- Pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca;
- Dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat;
- Admninistrarea corecta a stocului de bauturi;
- Inregistrarea vanzarilor;
- Intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conformitate cu legislatia in vigoare.

Dan S | ARTTREE CREATIVE STUDIO
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863113