Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Barista si Ajutor Barista - Bucuresti Sector 1

Salariu confidenţial
ID 821744
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Descriere
Cafenea noua situata in zona Clucerului sector 1 – Bucuresti, suntem in cautarea viitorilor nostri colegi, pentru prepararea si servirea impecabila a cafelelor de specialitate cat si a sucurilor proaspete.

Responsabilitatile principale:
o Experiență în prepararea cafelei de specialitate si a tehnicilor de latte art;
o Intampinarea clientilor si in ai ajuta sa faca alegerea potrivita in privinta cafelei de specialitate sau a sucului de fructe;
o Preparea si servirea de cafea si bauturilor pe baza de cafea calde/reci, a bauturilor din fructe, a ceaiurilor;
o Prezentarea cafelei de specialitate clientilor care doresc sa cumpere cafea pentru acasa/birou;
o Preia comenzile, incaseză plațile;
o Desfășoară activitatea în interesul clientului și al localului pentru care lucrează;
o Orientat către satisfacția clientului;
o Asigură prezentarea estetică a produselor (în vitrină/display);
o Menține curățenia la bar/mese/echipamente și respectă normele de igienă;
o Vorbitor engleza (prezinta un avantaj).

Beneficii
o Manager care impartaseste aceleasi pasiuni;
o Pachet salarial atractiv ;
o Bonus financiar;
o Training de specialitate;
o Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si prietenos de lucru.

Hai sa stam de vorba! Te rugam sa ne trimiti CV-ul tau pe e-mail sau telefonic, avand grija de protecția datelor tale cu caracter personal.

Anthony
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821744