JobZZ.ro

Angajam barista cafenea to go sectorul 6 Militari

Salariu confidenţial
ID 879601
acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Angajam barista lucrator comercial cafenea to go Militari

Suntem in cautarea unei persoane responsabile, sociabile si punctuale pentru micuta noastra cafenea to go de pe Bd. Iuliu Maniu. Ne-am bucura daca ai putina experienta in prepararea cafelei si servirea clientilor.

Responsabilitati:
- preparare cafea si alte bauturi pe baza de cafea sau nes, fresh-uri, limonade etc. atat pentru clientii din cafenea cat si pentru cei care comanda prin platformele Glovo si Bolt Food;
- mentinerea curateniei;
- comunicarea stocurilor.

Daca esti o persoana comunicativa si te tenteaza un program de lucru de luni pana vineri de la 7.30 la 15.30 asteptam apelul tau.

Salariul este alcatuit dintr-o parte fixa (care se stabileste in functie de experienta) si un procent din vanzari.