JobZZ.ro

Angajam assistant manager

2.300 LEI
ID 822232
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Cautam sa ne intregim echipa cu o persoana desemnata pentru postul de Assistant Manager, pasionata de munca cu oamenii, cu initiativa, si care sa posede excelente abilitati de comunicare si de conducere a unei echipe.

Conditii:

- persoana proactiva;
- cunostinte de operare MS Office(Excel, Word);
- abilitati de conducere a unei echipe;
- atentie distributiva;
- elaborarea de rapoarte saptamanale;
- cunoasterea limbii engleze nivel mediu/avansat.

Responsabilități:

- organizarea corespondentei primite sau emise la nivelul institutiei;
- inregistrarea solicitarilor primite de la potentiali beneficiari/beneficiari prin posta, e-mail, fax, telefonic, intalniri directe;
- transmiterea raspunsurilor la solicitarile beneficiarilor/potentialilor beneficiari;
- organizarea intalnirilor de lucru, a sedintelor, etc
- activitati de back-office.

Beneficii:

- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti;
- mediu de lucru dinamic, deschis, provocator;
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

Conditii salariale: salariul se negociaza in functie de experienta.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0741.252.240.
Deoarece ne aflam intr-un proces de dezvoltare, suntem in permanenta cautare a oamenilor potriviti care sa se alature echipei noastre.

Diana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822232