Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam asistenta in clinica stomatologica

Salariu confidenţial
ID 863331
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Asistent/a medicala – in cabinet stomatologie zona Tineretului

Cerinte:
• Studii de specialitate si aviz de libera practica - asistent medical generalist;
• Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii si membrii echipei
• Persoana organizata cu bune capacitati de planificare.
• Punctualitate
• Experienta in domeniu (chirurgie, protetica) reprezinta un avantaj, dar nu este o conditie.

Descrierea jobului
• Pregatirea instrumentarului, a aparaturii necesare si asistarea medicului pe parcursul interventiilor;
• Pregatirea fiselor de consultatie
• Efectuarea sterilizarii si gestionarea instrumentarului steril si nesteril.

Beneficii oferite:
• Training
• Loc de munca stabil, mediu de lucru confortabil si stimulativ.
• Program full time/part time

Asteptam CV ul pe [email protected]