Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam ambalator manual pentru detergent lichid

2.400 LEI
ID 822367
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Responsabilitati post :
ambalare detergent lichid
· etichetare
· umplere
· dopuire
· baxare
· asezare baxuri pe palet
· curatenie la locul de munca
· alte activitati legate de postul de lucru.

Candidatul ideal
· sa fii harnic
· lenea nu are ce căuta la noi in firma
· studii medii
· disponibilitate pt munca fizica
· stare de sanatate buna
· ordonati
· capacitate lucru in echipa
· atent la detalii
· indemanare si rapiditate in miscari, disponibilitate pentru miscari repetitiv
· permis de conducere (reprezinta un avantaj);

Beneficii:
· decont transport urban ( auto / metrou)
· contract de munca pe perioada nedeterminata

Pentru a stabili data și ora prezentarii la interviu, sunati la numărul 0742.209.109 ( intre orele 9:00-16:00)
Interviul se va face la:
Dacris Com 94 srl
Str. SPLAIUL UNIRII, NR.162 ( in fostul Abator Splai- intrarea se afla intre restaurantul Mozaj si restaurantul Odeon)
SECTOR 4 BUCURESTI

BOLOS CRISTIAN | DACRIS COM 94 SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822367