JobZZ.ro

Angajăm Ajutor de Ospătar /Picoli

1.500 LEI
ID 823115
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Ajutori Ospătar (Picoli)

Candidatul ideal

Tineri peste 18 ani, baieti sau fete, studenti sau nu, ingrijiti, curati, sociabili, punctuali, abilitati de comunicare, politicosi, atenti cu clientii.

Descrierea jobului

Ajută Ospătarul in sarcinile acestuia. Serveste băuturi si mâncare la mese, debarasat. Alte activitati specifice meseriei. Nu se cere experiență , se face training la locul de munca.
Program: 2 zile la munca/2 zile libere , între  9:30 - 21:00. Masă inclusă
Salariu 1500 - 1800lei plus tips zilnic

Locația se afla în sectorul 1 incinta Baneasa Shopping City.
Pentru mai multe detalii sunați după ora 12:00.

Marius
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 823115