Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam agenti comercializare bilete Bingo Mania

2.000 LEI
ID 820530
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

ATENȚIE! Anunțul se adresează DOAR persoanelor majore.

Candidatul ideal:

Abilități de operare PC – nivel mediu
Disponibilitate de lucru în ture, inclusiv în weekend
Loialitate, corectitudine si seriozitate
Atitudine orientată către client
Bune capacități de comunicare
Menținerea unui climat prietenos și profesional în interacțiunea cu clienții
Experiența anterioară în domeniu constituie un mare AVANTAJ
Descrierea jobului:

RESPONSABILITĂȚI:

Vânzarea cartoanelor de BINGO TV
Promovarea jocului de BINGO în rândul potențialilor jucători

BENEFICII:

Salariu fix DOUĂ MII lei (NET) + comision 1% din vânzare
Training asigurat
Laptop și telefon de serviciu
Suport permanent din partea superiorului direct
Echipament vestimentar accesoriu cu logo-ul BingoMania
Loc de muncă fix (nu implică deplasări) - spatii comerciale autorizate
Descrierea companiei:

BingoMania, este cel mai nou proiect de gambling din România, ce se vrea a fi cel mai de succes din istoria acestui tip de joc, având în spate o echipa cu o experiență de peste 30 de ani în domeniul jocurilor de noroc (bingo televizat, slot machine, pariuri sportive).
Ceea ce ne diferențiază de celelalte proiecte care au existat până în momentul de față, o reprezintă managementul performant, know-how-ul organizațional, precum și formatul atractiv al emisiunii televizate.

Ești în căutarea unui loc de munca?
Acum este momentul să te alături echipei BingoMania! Căutam persoane cu o atitudine pozitivă, capabile să lucreze în echipă, amabile cu clienții și cu bune abilități de comunicare.

Andrei Nistor
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820530