Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam agent vanzari

4.000 LEI
ID 881410
acum o săptămână
Patrauti, Suceava
Domeniu de activitate

Vânzări

duplicate

1

Daca esti o persoana cu abilitati excelente de comunicare,vanzare,ambitioasa si doresti sa faci parte din echipa noastra,te asteptam sa aplici pentru postul de agent vanzari.
RESPONSABILITATI:
1. Experienta anterioara in vanzari,preferabil in domeniul alimentar, constituie un avantaj.
2.Identificarea si prospectarea clientilor potentiali in vederea cresterii vanzarilor.
3. Promovarea si prezentarea produselor companiei intr-un mod profesionist si convingator.
4.Crearea si mentinerea relatiilor cu clientii.
5.Monitorizarea pietei si a concurentei pentru a putea crea cele mai bune oferte.
6.Negocierea termenelor de livrare si incasare.
7.Preluare comenzi de la clienti.
8.Studii minin liceale.
9.Permis categ B ( minim 2-3 ani experienta )

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv,format din salar fix,tichete de masa si bonusuri in functie de performanta.
Masina si telefon de serviciu.

Daca te-am convis,te rugam sa ne trimiti CV -ul tau la adresa de email [email protected] sau sa ne contactezi la nr de telefon 0766726391 de luni- vineri intre orele 8-17.

Crisirina2006
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881410