Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 14 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

ANACHROM CONSULT SRL angajeaza electricieni in constructii

Salariu confidenţial
ID 880608
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

ELECTRICIAN / TEHNICIAN instalator de retele electrice

Responsabilități:
• Instaleaza pat cablu metalic, canal cablu PVC, tub rigid sau copex;
• Instaleaza toate tipurile de cabluri si accesorii pentru retelele electrice de joasa tensiune 230V/380V si pentru sistemele de curenti slabi (retele de voce-date, retele audio-video, sisteme de supraveghere, control acces, alarmare la efractie si instalatii de detectie incendiu);
• Monteaza si pune in functiune echipamente si aparatajul electric alcatuit din prize electrice, intrerupatoare, corpuri de iluminat, doze de legatura, prize de date;
• Monteaza si pune in functiune echipamente si aparatajul pentru curenti slabi alcatuit din keystone, prize RJ45, prize TV, butoane (de exit, de urgenta, de incendiu), sirene, senzori de miscare sau de fum, electromagnati, camere de supraveghere, boxe audio, televizoare, cititoare de card sau biometrice etc.
• Efectueaza conexunile electrice in tablourile de joasa tensiune, panouri electrice de distributie si de conexiuni curenti slabi cat si alte dispozitive electrice;
• Transpune corect in practica planurile si schemele electrice;
• Masoara testeaza si certifica cu ajutorul aparaturii din dotare echipamentele si retelele instalate;
• Utilizeaza corect masinile si aparatele electrice/electronice, scule si dispozitive de lucru;
• Aplica corect si prompt legile si normele de munca specifice, respecta normele de protectie a muncii;

CONDITIILE DE MUNCA:
• Activitatea se desfasoara preponderent in Bucuresti si zonele limitrofe, in cladiri si spatii de birouri, spatii industriale, spatii comerciale, rezidentiale;
• Programul de lucru este de luni pana vineri;
• Ritmul muncii este unul dinamic si antrenant;
• Activitatea se desfasoara in echipa tanara, dinamica si cu experienta, in conditii de munca profesionala cu dotari si scule individuale specifice activitatii si echipamente de protectia muncii.