Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ambalator produse magazin online

2.400 LEI
ID 826749
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cautam o persoana organizata, energica, cu atitudine profesionala.

Responsabilitati:

Preluarea, confirmarea si procesarea comenzilor
identificarea produselor in depozit si pregatirea lor.
pregatirea coletelor pentru expediere.
ambalarea produselor corespunzator pentru livrare

Posibilitate de avansare, evidenta gestiune si asistenta vanzari

Programul de lucru L-V 09.00 - 17:00 ( 30 min Pauza )

Locatie – Bucuresti, Sos Andronache, sector 2,

Salariu net 2200-2400 Ron

gabriela grigorescu | Image Media Communications srl
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826749