Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ambalator manual

2.600 LEI
ID 857616
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare

Cerinte:

Studii medii;

Persoana cu simt de responsabilitate, ordonata si tinere din scurt ordinea si curatenia in bucatarie;

Activitati de ambalare, asezare si mutare marfuri;

Responsabilitati:

Asigura onorarea comenzilor, in timp standard;

Raspunde de produsul finit, respectand retetele de preparare si tabelele de specificatii;

Raspunde de exactitatea si de calitatea produselor oferite;

Conditii:

Salariu 2200 lei net

Tichete de masa 340 lei ( 17 lei pentru fiecare zi lucrata );

Spor ore de noapte 25%;

Programul de lucru este de 8 ore in 2 schimburi de Duminica pana joi:

Schimbul 1: 07:00-16:00

Schimbul 2: 20:00-05:00

Punctul de lucru se afla langa statia de metrou Pipera!

Mai multe detalii la numarul de telefon: 0755 .111 .308 - Stefan

Stefan Iorga
ID 857616