Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ambalator Manual

Salariu confidenţial
ID 836717
acum 2 săptămâni
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Fabrica producatoare de tevi si fittinguri din PPR cu sediul in Pantelimon Ilfov, cauta femei si barbati pentru postul de ambalator manual, se ofera salariu atractiv.

Cerinte:
Studii: minim 8 clase;
Experienta anterioara constituie un avantaj;
Persoana ordonata, organizata si activa.

Responsabilitati:
Realizeaza ambalarea produselor;
Efectueaza operatiuni de paletizare, manipulare marfa, infoliere si etichetare marfa;
Participa la curatenia, manipularea si aranjarea marfii in interiorul sectiei de productie.Pentru detalii suplimentare sunati la tel.

Alexandra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836717