Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Merchandiser ika in Bucuresti

Salariu confidenţial
ID 672846
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri

Nu sunati daca nu intelegeti despre ce este vorba !
Ruta mobilă 1 sector = 1 zi !

Responsabilitati principale:

-Vizite zilnice in magazinele IKA (Cora Carrefour Auchan);
-Stabilirea si mentinerea relatiilor de parteneriat cu clientii cheie si personalul din vanzari;
-Asigurarea vizibilitatii si disponibilitatii produselor companiei la clientii alocati;
-Implementarea actiunilor de promovare la nivelul retelei de clienti.

Cerinte:

-Studii medii;
-Experienta de cel putin 1 an in vanzari;
-Cunostinte legate de activitatea de vanzare/standarde de mercantizare;
-Abilitati de comunicare si relationare;
-Abilitati de planificare si organizare;
-Orientare catre client si rezultate .

Oferta:

-Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
-Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern;
-Posibilitatea de ascensiune profesionala;
-Salariu motivant, pe masura realizarilor (salariu fix plus comision din C.A.);
-Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor.

Albert Distribution | albert distribution & logistics srl
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 672846