Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Ajutor de gestionar

650 EUR
ID 826755
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

RESPONSABILITATI
Se subordoneaza gestionarului/directorului de logistica;
Administreaza si organizeaza activitatea in depozit;
Manipulare marfa.
Tine evidenta stocurilor de marfa din gestiunea de care raspunde;
Inregistreaza intrarile de marfa;
Asigura primirea si receptia produselor;
Raspunde de bunastarea si exploatarea eficienta a bunurilor;
Pregateste livrarea comenzilor conform solicitarilor primite;
Intocmeste raportari specifice turului si returului de marfuri;
Inventariaza si gestioneaza bunurile companiei;
Participa la activitatea de inventar derulata de companie;

CERINTE
Studii medii sau profesionale
Permis de conducere B si CE
Experienta in manipulare marfa - prezinta un avantaj
Cunostiinte MS Office ( World, Excel)
Rezistent la stres
Spirit organizatoric
Aptitudini inventariere si calcul
Capacitate buna de comunicare
Fara cazier
Salariu intre 3000 lei - 3200 lei plus bonusuri
Se ofera cazare pentru cei care locuiesc in provincie