Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agenti vanzari soferi

3.200 LEI
ID 869316
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Descriere
0748399140
Grupul de firme C.C.A.E.P.F.N., angajeaza DOAMNE/DOMNI AGENTI VANZARI SERVICII FINANCIARE TEREN, INCLUSIV DIN ZONELE: PRAHOVA, ARGES, DAMBOVITA, ETC

Ne intereseaza, ne dorim sa:

ai varsta maxima de 69 ani;

ai disponibilitate la deplasari saptamanale, la nivel national, de Luni pana Vineri inclusiv, din Ianuarie pana in Decembrie, cu stationare saptamanala in localitatea/ile respective;

ai expierenta la condus distante mari (cca.1500-2000 km pe saptamana); permis categ. B;

iti placa sa vinzi si sa interactionezi cu oamenii, in echipa;

ai aptitudini de comunicari si negociere, initiativa, tenacitate;

fi o persoana energica, gandire pozitiva, orientat spre rezultate, etc;

iti doresti castiguri seminificative;

Responsabilitati:

VANZARI SERVICII FINANCIARE DESTINATE PERSOANELOR JURIDICE;

administrarea si dezvoltarea portofoliului, prin negocierea si incheierea de contracte cu persoane juridice;

vizitarea potentialilor clienti din ruta, prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si pliticile comerciale ale companiei;

realizarea obiectivelor lunare de vanzare si incasare, planului individual de vanzari;

cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii/colegii celorlalte depatamente in vederea atingerii obiectivelor stabilite.

Se Ofera urmatoarele resurse financiare si materiale:

Pachet VENITURI LUNARE atractiv, incepand cu 3200 lei diurne incluse la care se mai adauga bonusuri de performanta si comision, astfel se ajunge la 5000/6000 lei;

contract de munca pe perioada nedeterminata;

venituri formate din partea fixa + comision + bonusuri de performanta din concursurile lunare;

program flexibil in functie de agent, ruta, realizarea obiectivelor, etc;

masina de serviciu full time;

telefon full time;

training;

cazare saptamanala la nivel national platita de firma;

Va rugam sa transmiteti cv. ul complet cu toate datele, prim email sau wsp 0748399140., pt. a stabilii intalnirea de lucru.

agent vanzari
ID 869316

Anunțuri similare

Consultant imobiliar.
Part time / Full time  |  Imobiliare
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Operatoare Inmatriculari auto Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Administraţie / Sector Public / Administrativ / Logistică / Asigurări / Consultanță / Maşini / Auto / Prestări servicii
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Director Vanzari/Reprezentant vanzari SERVICII
Part time  |  Mid-Level  |  Prestări servicii / Vânzări
Acum 12 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Mecanic auto - Bucuresti
Full time  |  Maşini / Auto
Acum 17 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Ibis Styles Bucharest Erbas angajeaza cameriste
Full time  |  Necalificat  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Acum 18 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov