Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agenți Vânzări – Colaborare doar pe bază de comision

Salariu confidenţial
ID 881821
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Part time,    Sezonier,    Temporar

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

duplicate
1

Suntem în căutarea de Agenți Comerciali Part Time în toată țara care doresc să colaboreze pe bază de comision pentru promovarea și instalarea stațiilor de încărcare Mr. Charge la nivel național. Aceasta este o oportunitate excelentă pentru persoanele care activează deja în vânzări și doresc să își suplimenteze veniturile printr-un parteneriat flexibil.
Rolul tău în companie:
În calitate de agent de vânzări part time, vei avea responsabilitatea de a identifica locații noi pentru stațiile noastre de încărcare mobilă și de a dezvolta relații de durată cu clienții. Vei reprezenta compania Mr. Charge, promovând soluțiile noastre inovatoare și contribuind la extinderea prezenței noastre pe piață. Colaborarea este bazată pe comision, astfel încât veniturile tale vor fi direct proporționale cu eforturile și performanțele tale.

Ce căutăm la viitorii noștri parteneri:
Experiență: Persoane care lucrează deja în vânzări sau în alte domenii și care sunt interesate de un parteneriat suplimentar.
Capacitate de identificare a oportunităților: Persoane capabile să identifice și să dezvolte noi oportunități de vânzare și parteneriate.
Abilități de negociere: Excelente competențe de negociere și prezentare a produselor.
Comunicare: O atitudine deschisă, încrezătoare și abilități excelente de relaționare.

Responsabilități:
Promovarea produsului: Identificarea locațiilor ideale pentru instalarea stațiilor de încărcare Mr. Charge.
Prospectare: Dezvoltarea de parteneriate durabile cu locații și clienți potențiali.
Relații cu clienții: Gestionarea eficientă a relațiilor comerciale pentru a asigura satisfacția și colaborarea pe termen lung.
Colaborare: Colaborarea strânsă cu echipa noastră pentru a maximiza performanțele de vânzări.

Beneficii:
Venit suplimentar: Colaborare pe bază de comision competitiv, direct proporțional cu performanțele tale.
Flexibilitate: Poți continua să lucrezi la locul tău actual de muncă, gestionând colaborarea în mod flexibil.
Suport permanent: Acces la know-how-ul și suportul echipei Mr. Charge, pentru a-ți facilita succesul în acest parteneriat.
Parteneriat de succes: Posibilitatea de a lucra într-o companie inovatoare, cu un produs unic pe piață.

Despre compania Mr. Charge:
???? Mr. Charge este un serviciu inovator de închiriere a bateriilor externe, ce oferă o soluție practică pentru încărcarea dispozitivelor mobile. Stațiile de încărcare Mr. Charge sunt instalate în locații de interes pentru utilizatori și aduc beneficii atât acestora, cât și locațiilor care le găzduiesc, creând o experiență convenabilă și modernă de încărcare.

Hai să lucrăm împreună pentru a oferi mobilitate fără limite!

Gabriela Bradvarovici | MR. CHARGE S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881821