Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent/broker imobiliar

Salariu confidenţial
ID 804548
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Imobiliare

Full time

Nivel carieră

Student,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Angajam agenti imobiliari, cu/fara experienta, persoane dinamice si doritoare de a acumula noi cunostinte. Comision 40 % si variaza in functie de munca depusa, carte de munca.
Responsabilitati: gestionarea portofoliului de clienti; identificarea si calificarea potentialilor clienti; atingerea obiectivelor de vanzari.
Cerinte: foarte bune abilitati de comunicare; atitudine pozitiva; capacitate si dorinta de invatare si perfectionare; experienta in domeniu nu este obligatorie.
Oferta: publicitate agresiva conform zonei de interes; acces la o platforma de administrare; training; castiguri motivante, abonament medical la Regina Maria.
Va rugam sa trimiteti cv-ul la adresa: office.pyfrealestate@gmail.com