Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari–livrator- baiat

506 EUR
ID 861308
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

andidatul Ideal
Rezistenţă la stres şi la efort fizic prelungit Aptitudini de comunicare Aptitudini de calcul matematic Aptitudinea de a lucra cu documente
Descrierea jobului
Realizeaza planul zilnic de vanzari.
Sistem sales car-
Prezinta si promoveaza direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti. Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza. Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora. Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti. Urmareste incasarea comenzilor ; incaseaza contravaloarea facturilor.Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal;
BENEFICII:
- Sistem motivant de salarizare (salariu fix + comision din vanzari).
0741677057
Descrierea companiei
Distributie accesorii si consumabile auto.

Camelia
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861308