Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari Produse bancare

2.000 LEI
ID 845502
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Bancar

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal
-Minim 1 an experienta in vanzari directe(avantaj vanzare produse bancare);
-Experienta in lucrul cu oamenii;
-Persoana obijnuita sa lucreze cu target;
-Focusat pe vanzare si productivitate;
-Gândirea logică cu stabilitatea focalizării;
-Abilități de planificare a timpului și organizarea performanței sarcinii;
-Disponibil pentru munca de teren;

Descrierea jobului
-Prospеcteazа si dezvolta piаta prin clienti noi;
-Vinde produse bancare (credite nevoi personale,imobiliare,ipotecare,persoane juridice,carduri de credit)
-Propune initiative de dezvoltare a clientului;
-Asigura suport necesar clientilor;
-Se lucreaza cu target(in cazul celor care vor anjajare si nu colaborare)

Ce oferim:
Pentru cei care opteaza pentru angajare:
-Salariu fix bonus din vanzari (intre 5-10%)â
-Salariul fix se acorda doar daca targetul lunar este realizat;

Pentru cei care nu doresc angajare
-Se poate face contract colaborare.Pentru acest lucru este nevoie de o forma de organizare(PFA sau SRL)
-Grila de comisionare de la 10 la 20 % in functie incasarile proprii.
-Posturi disponibile 10.

Relatii la:0732966106

Trimiteti CV-ul prin formularul de aplicare.

Descrierea companiei

Iată Povestea Noastră

Totul a plecat de la o pasiune…

Pasiunea de a vedea oamenii fericiți, care-și ating visurile și își rezolvă problemele.

Așa a luat naștere această minunată companie de brokeraj, prin care ajutăm oamenii să obțină creditele de care au nevoie, oferindu-le suportul și îndrumarea necesară.

Ne-am adunat o echipă de oameni profesioniști din domeniul Financiar-Bancar să ne îndeplinim misiunea de a oferi oamenilor posibilitatea obținerii creditului dorit.

Ținem ENORM la încrederea pe care ne-o oferă oamenii pentru ca știm ca doar așa putem ajunge la un rezultat final excepțional.

Și iată că în 3 ani de zile au avut încredere in noi peste 16 900 de clienți pe care am reușit să-i facem fericiți.

La IMFS – totul se desfașoară legal și eficient.

Împreună – am ajuns în TOP 3 firme de brokeraj din România(cu sedii in Prahova,Bucuresti,Brasov,Iasi,Cluj,Oradea,Bistrita)

Și tot împreuna am ajuns o echipă de peste 38 de persoane gata să-ți fie de ajutor.