Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent Vanzari magazin mobila si canapele

Salariu confidenţial
ID 815929
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerinte:
- Seriozitate, placerea de relationare cu oamenii;
- Cunostiinte minime liceale absolvite;
- Cunostiinte de operare PC;
- Atentie la detalii, acestea fiind definitorii in atributiile postului;
- Experienta in activitati de vanzare piese de mobilier / canapele in cadrul unui showroom si a unui magazin online;
- Abilitati de negociere si perseverenta;
- Putere de convingere.

Beneficii:
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si bine pregatita, caracterizata prin entuziasm si initiativa;
• Pachet salarial format din bonusuri de performanta – salariu fix + comision din vanzari – se incaseaza bilunar;
• Program de lucru luni – vineri 10:00 – 18:00 si sambata 10:00 – 15:00, de doua ori pe luna

Responsabilitati:
- Cunoasterea portofoliului de produse comercializate;
- Identificarea nevoilor clientului si oferirea celor mai bune / potrivite solutii privind produsele societatii;
- Urmarirea comenzilor concretizate – contractare, facturare, fisa executie catre fabrica, urmarirea stadiului comenzii si intretinerea legaturii intre client si societate;
- Participare activa pentru gasirea solutiilor de imbunatatire a tehnicilor de vanzare a pieselor de mobilier;
- Respectarea normelor privind activitatea de vanzare in magazin si a urmaririi comenzilor, in relatie cu fabrica;
- Pastrarea unei tinute personale ingrijite si adecvate jobului de vanzator.
Pentru detalii va rog sa sunati la numarul de telefon:0722138882 sau CV pe adresa de e-mail: irina@mobambient-sofa.ro