Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vânzări în Show Room.

1.600 EUR
ID 815711
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

S.C. Octopuss srl

Angajează Agent Vânzări pentru Show Room din Bucuresti.

Cerințe:
-experienta de minim 1 an de zile in vanzari
-disponibilitate de lucru in weekend
-utilizator experimentat PC

Condiții:

Contract de munca cu Câștig net 1600 Euro pe lună din bonusuri de performanță.
Acest câștig este pentru perioada de probă.

După îndeplinirea target ului în perioada de probă se face contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariul net de 5200 Ron și plata contribuțiilor.

-training la locul de munca
-posibilitati de training si dezvoltare personala

Responsabilități:
-realizarea planului de vanzare lunara stabilit de directorul de vanzari
-consilierеa cliеntilor privind vаriаntа optima de mobilier si furnizаrеa dе informatii complеtе аsupra produsеlor;
-ofеrireа celor mаi bunе solutii tеhnicе si еstetice in vеdеrea configurarii accesoriilor.
-intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
-cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;

Trimiteți CV în limba română format PDF pe adresă de mail sau Wathsap.

ID 815711