Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari horeca

Salariu confidenţial
ID 861389
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Echipa noastra se mareste!

Cautam coleg nou pentru pozitia de agent vanzari Horeca, pe Bucuresti.

Principalele responsabilitati:

- dezvoltarea activitatii firmei in zona alocata in concordanta cu politica comerciala;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
- promovarea produselor si a imaginii companiei la clienti;
-marirea portofoliului de clienti;
-consiliere clienti;

Profilul candidatului:

- experienta in vanzari in domeniul Horeca– reprezinta un avantaj;
- experienta relevanta in vanzari produse alimentare;
- cunoasterea pietei din zona alocata;
- cunostinte pe parte de ofertare, intocmire comenzi, incasari la termen;
- foarte bune abilitati de negociere;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, e-mail);
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala - nivel mediu;
- permis de conducere categoria B.

Atitudini si valori:

- capacitate de auto-organizare, capacitate de analiza;
- abilitati de comunicare foarte bune, persuasiune;
- persoana activa, energica, cu viteza de reactie crescuta;
- orientat catre client, orientat pe gasirea de solutii;
- persoana responsabila, capabila sa respecte procedurile de lucru;
- atitudine pozitiva, corectitudine, spirit de echipa.
Ce oferim:

-Program de lucru L-V 8-17,
-Masina de serviciu
-Tableta comenzi
-Pachet salarial competitiv

Sediul nostru se afla in sector, zona Grand Arena.

Ne poti trimite CV-ul tau pe [email protected]

DUPONT INNOVATIONS | DUPONT INNOVATIONS
ID 861389