Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vânzări . Finanțare nerambursabilă

2.000 EUR
ID 815711
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

S.C. Octopuss srl

Agent Vânzări pentru Show Room din Bucuresti.
Finanțare nerambursabilă 4800 Euro.

Cerințe:
-experienta de minim 1 an de zile in vanzari
-disponibilitate de lucru in weekend
-utilizator experimentat PC

Condiții:

Câștig net 2000 Euro pe lună din bonusuri de performanță.
Acest câștig este pentru primele 4 luni.

-training gratuit
-posibilitati de dezvoltare personala

Responsabilități:
-realizarea planului de vanzare lunara stabilit de directorul de vanzari
-consilierеa cliеntilor privind vаriаntа optima de mobilier si furnizаrеa dе informatii complеtе аsupra produsеlor;
-ofеrireа celor mаi bunе solutii tеhnicе si еstetice in vеdеrea configurarii accesoriilor.
-intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
-cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;

Trimiteți CV în limba română format PDF pe adresă de mail sau Wathsap.

ID 815711