Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari - Distributie cafea- Part Time

1.200 LEI
ID 819037
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate;

- Experienta in domeniul distributiei constituie avantaj

- Minim 1 an experienta in conducere;

- Ablitati in relationarea cu clientii;

- Capacitate de planificare si administrare a activitatii;

- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi;

- Capabil de a intelege cerintele clientului rapid si de a furniza clientului produsele si serviciile de care acesta are nevoie;

- Orientare catre obiective/orientare catre client;

- Seriozitate, implicare, disciplina;

- Permis auto categoriile B;

- Sa nu existe incidente rutiere in ultimele 12 luni.

Descrierea jobului:

- Livrarea comenzilor de cafea catre clienti, pastrand integritatea produselor

- Curatarea aparatelor de cafea la livrarea comenzilor

- Raspunde de baza materiala (masina, accesorii, etc) aflate in dotare.

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

- Promovarea imaginii firmei si pastrarea secretului profesional;

Oferim:

- Masina;

- Pachet salarial atractiv in functie de performante;

Compania CofeXpert.ro este distribuitor de espressoare si cafea pentru birouri in Bucuresti.

Suntem pe piata din 2012 si ne bazam in continuare pe servicii de calitate.

Alin Pisa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819037