Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari bucuresti-ilfov

2.500 LEI
ID 844717
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Cerinte:
- absolventi de minim studii medii (diploma BAC este obligatorie);
- experienta in vanzari FMCG reprezinta un avantaj substantial;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:
-Vizitarea clientilor existenti in baza routingurilor zonei, prezentarea produselor si ofertelor companiei, negocierea comenzilor in limitele de credit stabilite, mercantizare, urmarire vanzare, incasare, identificarea clientilor si oportunitatilor noi.

Se ofera:
- pachet salarial format din salariu de incadrare plus bonusuri in functie de performanta;
- autoturism serviciu Dacia Logan;
- telefon serviciu, abonament internet inclus;
- un loc de munca stabil cu respectarea tuturor formalitatilor legale.
In urma analizei CV-ului, veti fi contactat pentru interviu.

Descrierea companiei:

Transilvania General Imp Exp este una dintre primele si cele mai mari companii de distributie din Romania ce asigura comercializarea celor peste 200 de sortimente de produse ale platformelor European Drinks, Scandic Distilleries si European Food.

Purice Bogdan
ID 844717