Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari

Salariu confidenţial
ID 812323
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

CERINTE:
- DISPONIBILITATE LA DEPLASARI;
- SIGURANTA IN CEEA CE FACE;
- ABILITATI DE COMUNICARE, NEGOCIERE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE;
- CAPACITATE DE A LUA DECIZII RAPIDE SI BUNE;
- ATITUDINE SERIOASA SI CORECTA FATA DE CLIENT;
- VIZIUNE TEHNICA;
DESCRIEREA POSTULUI:
Vanzarea de ambalaje din lemn, reciclate (paleti, cutii, lazi, etc);
Vânzarea de ambalaje din plastic (containere IBC, butoaie plastic, s.a);
Promovarea produselor companiei si a ideii de protejare a mediului inconjurator prin reciclare;
Aducerea de clienti noi;
Dezvoltarea de abilitati tehnice privind producerea de ambalaje de lemn;

Informatii la 0799523874.

Departament Achizitii
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 812323