JobZZ.ro

Agent Vânzări

Salariu confidenţial
ID 782259
acum 3 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

ECHIPA NOASTRĂ SE MĂREȘTE ! CĂUTĂM AGENT DE VÂNZĂRI .

Ce ne poate cuceri la tine?
Ambiția, determinarea, plăcerea de a comunica și de restul, ne ocupam noi. Avem nevoie de tine, pentru ca produsele noastre să ajungă la cât mai multi clienți.

RESPONSABILITĂȚI
▶️ Contacteazi telefonic potentiali clienți;
▶️ Stabilești programări în cadrul companiei;
▶️ Închei contracte de vânzare-cumpărare;

Ce oferim ca membru al echipei noastre?
▶️ Îți construiești salariul pe masura ambiției tale;
▶️ De partea fixă ne ocupam noi, de restul te ocupi tu;
▶️ Te ajutăm să ai încredere în tine și să îți depășești targetele proprii;
▶️ Te îndrumăm să devii mai bun prin suport constant și trainguri.

BENEFICII
▶️ Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
▶️ Loc de muncă stabil;
▶️ Atmosferă plăcută;
▶️ Salariu motivant.

Programul este de Luni - Vineri: 10:00 - 18:00.
LOCAȚIE: lângă AFI PALACE COTROCENI

Roxana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 782259