Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vânzări

Salariu confidenţial
ID 782259
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

ECHIPA NOASTRĂ SE MĂREȘTE !! CAUTAM AGENT VÂNZĂRI .

Ce ne poate cuceri la tine?
Ambitia, determinarea, placerea de a comunica si de restul, ne ocupam noi. Avem nevoie de tine, pentru ca serviciile noastre sa ajunga la cat mai multi clienti.

Responsabilitati:
Contacteazi telefonic potentialii clienti;
Stabilesti programari in cadrul companiei;
Închei contracte de vânzare-cumpărare;

Ce iti oferim ca membru al echipei noastre?
Iti construiesti salariul pe masura ambitiei tale. De partea fixa ne ocupam noi, de restul te ocupi tu;
Te ajutam sa ai incredere in tine si sa iti depasesti targetele proprii;
Te indrumam sa devii mai bun prin suport constant si trainguri.

BENEFICII
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- Loc de munca stabil, atmosferă plăcută;
- Salariu motivant.

Programul este de luni pana vineri, 10:00 - 18:00.
LOCATIE LANGA AFI PALACE COTROCENI

Roxana
ID 782259