Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari

Salariu confidenţial
ID 779963
acum 2 săptămâni
Jilava, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Responsabilitati:

Identificarea de noi clienti si oportunitati de crestere a business-ului
Mentinerea si dezvoltarea de noi parteneriate de business
Monitorizarea stocurilor si a livrarilor la detailisti
Actualizarea bazei de date de vanzari
Monitorizarea evenimentelor din zona alocata

Cerinte:

Cunostinte teoretice si practice de vanzari
Experienta in vanzari in domeniul constructiilor (constituie avantaj)
Bune abilitati de comunicare si de negociere
Spirit de echipa
Studii medii (studiile universitare constituie un avantaj)
Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
Abilitati de operare pe computer (Word, Excel)
Permis de conducere (cat. B)

Beneficii :

Compania asigura un pachet foarte atractiv de compensatii si beneficii similar cu cel oferit de jucatorii reprezentativi din piata de profil.

DESCRIEREA COMPANIEI:

SIM-MAT CONSTRUZIONI este o companie românească specializată pe piața echipamentelor pentru constructii, cu o echipă de oameni tineri, entuziaști și eficienți cu o experiență de piață. Oferta de produse se modelează şi se îmbunătăţeste an de an, pe măsură ce piaţa şi nevoile clienţilor noştri cresc, iar inovaţia îşi face simţită prezenţa în domeniu.

Meza Gelu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 779963