JobZZ.ro

Agent Telesales Produse Farmaceutice (zona Unirii)

4.000 LEI
ID 816044
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Daca te incadrezi cerintelor asteptam cv-ul tau atasat la adresa: cv@vvo.ro

Agent Telesales Produse Farmaceutice- zona Unirii (experienta minima 2-3 ani pe un post similar si in farma)

Compania distribuie si promoveaza un brand american de produse parafarmaceutice premium in farmaciile de lant din tara.

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara in domeniul farmaceutic/parafarmaceutic- reprezinta avantaj;
Cunostinte bune MS Office (excel, word).

Responsabilitati:
Mentine si dezvolta relatia cu farmaciile din portofoliu;
Contactarea zilnica a clientilor in vederea generarii de comenzi;
Asigurarea retururilor produselor ce urmeaza sa expire;
Promovarea promotiilor si a produselor nou listate;
Promovarea brandului/produselor in mediul online, prin intermediul clientilor de profil;
Intocmirea rapoartelor in Excel cu privire la vanzari.

Ofera:
Pachet salarial variabil 3500-4500 lei (fix+comision lunar);
Contract de munca 8 h, program L-V, zona Unirii.

Corina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816044