Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent livrator / Asistent depozit

Salariu confidenţial
ID 856551
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Societatea comerciala Concept Evolution SRL cu domeniul de activitate: pardoseli profesionale (parchet, mocheta, pvc/linoleum) angajeaza: Agent livrator / Asistent depozit

Denumirea postului:
- Agent livrator / Asistent depozit

Responsabilitati:
- activitati de logistica si livrare marfa

Descrierea postului:
- receptie marfa la depozit de la transportatori,
- manipulare marfa in depozit,
- mentinerea ordinii in depozit,
- livrarea marfurilor conform graficului de livrare,
- raspunde de integritatea marfurilor transportate,
- achizitii accesorii necesare pentru santiere,
- efectueaza deplasari la santierele aflate in desfasurare si la clienti pentru livrare sau ridicare diverse (eventuale mostre,facturi, etc.),
- locatie desfasurare activitate - Bucuresti / Calugareni, Giurgiu

Cerinte:
- permis de conducere categoria B min. 3 ani,
- studii medii/superioare,
- disponibilitate pentru deplasari in afara Bucurestiului in timpul orelor de program,
- persoana organizata, amabila si calma,
- seriozitate,
- abilitati bune de comunicare,
- experienta in domeniu poate fi un avantaj,

Oferta companiei:
- program de lucru: 8 ore/zi, luni-vineri,
- pachet salarial motivant,
- contract pe perioada nedeterminata,
- companie stabila cu angajamente pe termen lung si colaborari cu clienți internaționali
Nota de informare privind datele cu caracter personal
- Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al Concept Evolution SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitia mentionata mai sus.
- Concept Evolution SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.
- In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la pozitia la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul la adresa de email [email protected], urmand sa fiti contactati pentru a fixa un interviu.
Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si în deplina confidentialitate.
Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate în specificatiile postului.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.
Pentru mai multe detalii si informatii, ne puteti contacta si telefonic, in intervalul 09.00 – 13.00, de luni pana vineri, la numarul de telefon 0723537327.

Crina Moise
ID 856551