Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de vanzari

Salariu confidenţial
ID 861489
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Firma de webdesign dorim să angajăm agent de vanzari / promovare.

Responsabilitati:
- Sa mentina portofoliul de clienti existent, cat si sa identifice noi oportunitati de business si de clienti noi, in scopul realizarii obiectivelor companiei.
- Sa identifice nevoile clientilor, sa analizeze si sa rezolve problemele si sa promoveze serviciile oferite ;
-Sa ofere sprijin clientilor direct, telefonic si on-line.

Cerinte:
- Persoana pasionata si proactiva;
- Orientare catre client;
- Abilităti de comunicare si organizare ;

Salariul este reprezentat de comision din vanzari;
Program flexibil

KDY Tech Supply | KDY Tech Supply
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861489