Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Management Assistant
Full time  |  Junior/Entry Level / Manager/Executiv / Mid-Level  |  Secretariat / Office / Back Office
Salariu: 1.000 EUR
Acum 28 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Vanzatoare Magazin Alimentar
Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator Depozit
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat  |  Producție
Salariu: 3.400 LEI
Acum 7 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Electromecanic Mentenanta
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Producție / Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie / Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Operator Productie
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Producție
Salariu: 4.000 LEI
JobZZ.ro

Agent de vanzari

3.000 LEI
ID 860437
acum 4 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level,    Student

Vino alaturi de NOI!

Esti candidatul ideal daca:

- esti energic, pozitiv, spontan, punctual si relationezi usor.

- esti orientat catre rezultat, promovare si sa realizezi ceea ce iti propui.

- iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica unde buna dispozitie dicteaza performanta.

- acumulezi rapid informatii, esti serios, responsabil si punctual.

- vrei sa promovezi sau chiar sa conduci propria echipa.

Descrierea jobului:

- contactezi clientii dintr-o baza de date promovand serviciile si produsele pe care le vei vinde.

- tratezi cu profesionalism toate apelurile pentru a genera vanzari.

- asculti activ, depasesti eficent obiectii, esti perseverent in apel si intalnire.

- supervizezi complet procesul de vanzare pana la finalizarea acestuia.

- organizezi intalnirea in incinta biroului cu clientul.

- vei face prezentarea optiunilor de servicii si produse oferind consultanta necesara.

- realizezi targhetul zilnic/lunar.

Pachetul tau de beneficii:

Sistem de salarizare foarte motivant, obiective tangibile:

- salariu fix peste media pietei.

- bonus lunar substantial corelat cu realizarile.

- premii de performanta si beneficii diverse.

- posibilitate de avansare.

Respect si ofer seriozitate fata de angajat:

- contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata.

- program standard Luni - Vineri 09:00 - 18:00

Investitie in cariera:

- program complex de traininguri, workshopuri de specialitate si dezvoltare personala

- ghidaj in cariera, mentorat, train the trainer, coaching one2one.

- posibilitatea de a promova pe diverse pozitii superioare, diferite certificari.

Mediu de lucru:

- birou modern la 5 minute de metrou in zona centrala.

- ambianta relaxanta

Vrem sa te cunoastem. Aplica acum!

CV se trimite la mesaje pe OLX sau la adresa de mail din contact.