Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de Pază - Mașină Intervenție Rapidă Ploiesti

2.400 LEI
ID 881752
acum 20 ore
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Nivel carieră

Fără studii superioare

Permis de conducere
Categoria B

Echipa noastră se extinde! Căutăm agenți de pază responsabili și dedicați pentru a se alătura diviziei noastre de intervenție rapidă!

Poziție: Agent de Pază - Mașină Intervenție Rapidă

Locație: PLOIEȘTI

Responsabilități:

Răspuns prompt la alarmele de securitate și incidente.

Patrularea și inspectarea zonelor desemnate pentru a preveni și detecta semnele de intruziune.

Raportarea oricăror activități suspecte sau incidente către dispecerat.

Asigurarea unei prezente vizibile pentru a descuraja activitatea ilegală.

Comunicarea eficientă cu echipa și coordonarea acțiunilor în situații de urgență.

Cerințe:

Atitudine pro activă și capacitate de reacție rapidă.

Cunoștințe de bază în utilizarea tehnologiei de securitate.

Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.

Permis de conducere categoria B.

Certificare/acreditare în domeniul securității constituie un avantaj.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv.

Asigurări și beneficii suplimentare.

Echipă de sprijin și traininguri regulate.

Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.

Dacă simți că aceasta este poziția potrivită pentru tine sau cunoști pe cineva care se potrivește descrierii, te invităm să trimiți CV-ul la secretariat 'at' securytas.ro sau să ne contactezi direct la 0244523345.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unui mediu mai sigur pentru comunitatea noastră!

Dan Raducanu
ID 881752