Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent comercial Bistrita

Salariu confidenţial
ID 678010
Alimentație / Comerț | acum 23 ore
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Mid-Level

Construieste-ti o CARIERA IN RETAIL!
Ne marim echipa si cautam colegi noi pentru magazinele TOP-SHOP din Bistrita.
Te asteptam in echipa noastra!

Cerinte:
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti;
- Capacitate de invatare rapida si adaptare;
- Cunostinte de MS Office.

Descrierea jobului:
- Vanzarea/promovarea produselor companiei si consilierea clientilor in conformitate cu standardele de customer service;
- Implementarea in magazin a campaniilor desfasurate de divizia retail;
- Completarea actelor de contabilitate primara care decurg din activitatea magazinului;
- Aplicarea celor mai bune practici in vederea atingerii obiectivelor lunare;
- Participarea la inventarierea produselor aflate in gestiunea magazinului;

Beneficii:
- Program full time, flexibil in ture;
- Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri atractive din vanzari;
- Loc de munca stabil si training-uri de dezvoltare personala si profesionala.

Distribuie pe Facebook

Studio Moderna Romania | STUDIO MODERNA SA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 678010