Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Agent call center

ID 861914
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerințe:

Candidatul ideal are un puternic spirit de convingere, este competitiv,motivat si orientat catre rezultate construindu-si venitul din bonusuri si fiind mereu activ.

Persoana potrivita trebuie sa fie pozitiva si cu dorinta de invatare ,lucreaza din greu, este responsabila si vizibila in cadrul echipei,este determinata si comunica usor.

Beneficii:

-salariu fix +bonus competitiv care rasplateste vanzarile si rezultatele extraordinare

- program complex de traininguri & workshopuri de specialitate si dezvoltare personala -coaching one2one, mentorat, ghidaj în cariera

- posibilitatea de crestere profesionala,avand sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performantele

-o cultura organizationala in care deciziile se iau rapid si sunt practice

-colaborare cu manageri calificati si cu o vasta experienta in domeniu

-sistem atractiv pentru recomandari facute în vederea atragerii de noi angajati

Responsabilități:

-apelarea zilnica a unui portofoliu de clienti pentru vanzarea produselor si serviciilor Enel

- realizarea zilnica/lunara a targetului de vanzari

-tratarea cu profesionalism a tuturor apelurile pentru a genera vanzari ,ascultarea activa, depasirea eficienta a obiectiilor,perseverenta în apel -supervizarea completa a procesului de vanzare pana la finalizarea acestuia