Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent backoffice

Salariu confidenţial
ID 878946
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Echipa noastră se mărește, astfel că suntem în căutarea de noi colegi.
Dacă ești o persoană pozitivă, îți place să interacționezi cu oamenii și ești în căutarea unei oportunități profesionale care să îți permită să evoluezi personal și profesional, așteptăm să ni te alături.

Cerințe post:
-Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
-Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan.
-Atitudine pozitivă și orientare către clienți.
-Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii din alte departamente.
-Experiență anterioară într-o poziție similară sau într-un domeniu relevant este un avantaj.

Responsabilități:
-Coordonarea eficientă cu alte departamente pentru a rezolva problemele clienților.
-Asigurarea unui răspuns prompt și eficient la e-mailurile și solicitările clienților.
-Efectuarea proceselor KYC conform standardelor și reglementărilor în vigoare.
-Furnizarea suportului și clarificărilor necesare prin menținerea sesiunilor de chat cu clienții.
-Abordarea profesională și prietenoasă în preluarea apelurilor de la clienți și furnizarea asistenței necesare.

Ce oferim:
Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Training și suport continuu din partea echipei noastre.

Dacă dorești să aplici, așteptăm CV-ul tău la adresa [email protected], menționând postul pentru care aplici.

BETMEN este un proiect ambițios, dezvoltat de o echipă cu experiență vastă, gata să vă ofere cele mai bune servicii privind industria jocurilor de noroc online și offline. Scopul nostru este de a ajuta utilizatorii să se distreze în timp ce folosesc cele mai noi produse de pe piață.

Bianca Fogarasi
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878946