Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Salvează anunțul
JobZZ.ro

Administrator tehnic

3.000 LEI
ID 882040
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Inginerie / Tehnologie

Tip job

Full time

Firma de administrari imobile angajeaza ADMINISTRATOR TEHNIC BLOC
Responsabilitati:
- verifica blocurile din punct de vedere tehnic;
- efectueaza mici reparatii (schimbat becuri, schimbat butuc usa etc);
- verifica curatenia in bloc;
- supravegheaza si insoteste firmele care efectueaza reparatii sau interventii in bloc;
- tine legatura cu conducerea asociatiei;
- participa la adunarile generale si la sedintele de comitet executiv;
- efectueaza incasari la sediul asociatiilor ori de cate ori este nevoie.
Program de lucru: full time.
Salariu: 3000 lei net
Cerinta obligatorie: permis de conducere.
Constituie avantaj (dar nu este obligatoriu) daca detine masina.

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Ingrijitoare batran intern, Bucuresti
Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare  |  Prestări servicii / Au pair / Babysitter / Curăţenie
Salariu: 6.000 LEI
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam Electrician. Salariu motivant, prime / bonusuri de performanta
Full time  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Barista pentru cafenea cu cafea de specialitate
Temporar / Sezonier / Part time / Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 16 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Models Manager(Coach)
Full time  |  Mid-Level
Salariu: confidenţial
Acum 19 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajăm Operatori producție!
Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare  |  Producție
Salariu: 3.950 LEI
Acum 22 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici