JobZZ.ro

Administrator magazin online

Salariu confidenţial
ID 880077
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    IT

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal pentru acest job trebuie sa fie o persoană responsabilă, cu spirit de observație și atentă la detalii, optimistă ️︄︆︆︈︀︅︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎și orientată spre rezultate. Echipa noastră este una tânără alături de care adaptarea la noul job va fi cât se poate de simplă și rapidă, atâta timp cât ești o persoană deschisă și dornică de o colaborare de durată.

Descrierea jobului

Jobul oferit presupune administrarea unui magazin online en-gros care este pe piata romaneasca de peste 15 ani.

CUNOȘTINȚE NECESARE:

- cunoștințe despre modul de administrare al unui magazin online;

- experiență în utilizarea aplicațiior office (Word, Excel);

- cunoștințe de bază despre tehnologiile web SEO;

- cunoștințe de marketing online

- experiență cu sisteme CMS (noi lucram in Wordpress)

RESPONSABILITĂȚI:

- adăugarea / actualizarea conținutului web și a informațiilor despre produse pe site;

- actualizarea zonelor de conținut ale site-ului (creare / editare text și imagini);

- desfășurarea de activități necesare creșterii traficului și a vânzărilor pe site;

- cercetarea și raportarea problemelor tehnice;

- administrarea stocului online, sa fie in concordanta cu cel fizic;

- administrarea paginilor de social media (postari pe Facebook, Instagram, tiktok, etc);

- raspuns la telefon, mesaje, mail-uri etc;

- administrarea și actualizarea planurile de marketing online împreună cu echipa;

- dezvoltarea de noi surse de trafic (email, SEO, social media, cataloage, etc.);

- monitorizarea indicatorilor de performanță de trafic ai site-ului și îmbunătățirea lor.

- operarea în site a statusului comenzilor

BENEFICII:

- program Luni-Vineri 08:00-16:00 (locatia biroului: Dobroesti, str. Marului, Ilfov)

- salariul foarte avantajos, negociabil în cadrul interviului;

- condiții foarte bune de lucru;

- Se întocmește contract de muncă pe perioadă nedeterminată!;

- lucrul într-o echipă tânară, dinamică și optimistă

Descrierea companiei

Comercializăm pentru piaţa internă o gamă largă de confecţii de damă în regim en-gros, atât ONLINE cât și în magazinele proprii, sub brand-ul ADROM.

Detalii la telefon 0720063700