Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Account manager emag.ro

ID 836472
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Companie internațională din Lituania caută account manager Emag.ro cu experiență.
Știi cum să gestionezi contul Emag.ro?
Știi cum să crești vânzările pe această piață?
Atunci avem nevoie de tine în echipa noastră!

Descrierea postului:
- Gestionarea contului Emag.ro;
- Atașarea listei de produse;
- Traducerea descrierii produsului în limba română;
- Serviciu cu clienții;
- Managementul inventarului;
- Configurarea Publicității pe Emag.ro;
- Analizirea produsele și selecția produselor.

Cerințe:
- Experiență cu cont Emag.ro ca vânzător;
- Experiență publicitate pe Emag.ro;
- Limba engleză;

Te rugăm să ne trimiți CV la această adresă de e-mail: gabija@mport.lt
Salariul depinde în funcție de experința ta cu platforma Emag.ro

Marius
ID 836472