Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Zugravi - Olanda

1.700 EUR
ID 833873
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Olanda

Full time

Angajăm Zugravi pentru proiecte în Olanda.

Jobul constă în renovări interioare/ exterioare și este stabil, pe termen lung.

Vă oferim:
• salariu 10 - 11 Euro net/oră;
• program de lucru full-time;
• cazare și transport în Olanda asigurate gratuit;
• contract românesc, detașare cu formularul A1;
• asigurare medicală în România și Olanda;
• echipament de lucru asigurat;
• asistență permanentă din partea angajatorului.

Responsabilități:
• renovări interioare și exterioare;
• curățare, pregătire și finisare pereți/ tavane;
• pregătire și amestecare materiale;
• zugrăvire cu diferite tipuri de vopsea;
• curățare, șlefuire lemn (ferestre, uși, grinzi, bârne etc.);
• vopsire și lăcuire suprafețe din lemn.

Cerințe obligatorii:
• studii medii/ profesionale;
• experiență recentă ca zugrav;
• experiență de lucru cu diverse suprafețe din lemn;
• limba engleză la nivel conversațional/ mediu;
• permis de conducere cat. B;
• persoană muncitoare și de încredere;
• diploma VCA (avantaj).

Informații suplimentare la telefon: 0734 458 410 / 0722 455 583.

InterJobs HS | InterJobs HS
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833873