Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Zugrav in Regatul Suediei ( Plecare Imediata)

2.500 EUR
ID 833659
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Suedia

Locuri de munca in Regatul Suedez ( Stockholm , Malmo , Uppsala , Orebro , Goteborg ) – Plecare Imediata
Echipa 2M Maleri Region Norr AB se mareste ! Daca esti o persoana entuziasta , axata pe dezvoltare profesionala si personala continua , pui pasiune in ceea ce faci si te simti excelent intr-un mediu de lucru profestionist , te invitam sa te alaturi echipei ! La 2M Maleri vei fi implicat in proiecte de anvergura si vei avea ocazia sa inveti si sa te perfectionezi continuu alaturi de cei mai buni experti in domeniu.
2M Maleri Region Norr AB este o firma privata cu capital suedez ( cu o echipa de 60 de specialisti in glet , tapet, vopseluri de interior si exterior ) . Prezenta noastra de 9 ani pe piata de vopsitorie din Suedia s-a concretizat in realizarea numeroaselor proiecte de vopsitorie , renovare , restaurare si redecorare din portofoliile celor mai mari constructori din Regatul Suedez , primind note maxime in ceea ce priveste calitatea si termenul de executie.
Candidatul ideal
- Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
- Cunostinte de desen tehnic ( constituie avantaj )
- Permis de conducere categoria B ( constituie avantaj )
- Bune abilitati de comunicare si relationare ; capacitatea de a lucra in echipa
- Abilitatea de a gestiona multiple proiecte / activitati simultan
- Orientare spre calitate si atentie la detalii
- Experienta de lucru cu termene limita si rezistenta la stres
- Capacitatea de auto-verificare
Descrierea Jobului
Ca zugrav in cadrul companiei vei avea urmatoarele responsabilitati :
- Aplicarea gleturilor si a vopselurilor cu ajutorul utilajelor mecanizate ( Pistol de glet , pistol de var , girafa de slefuit )
- Respectarea procedurilor de lucru
- Executarea lucrarilor in timpul de lucru acordat de catre constructor
- Ingrijirea echipamentelor de lucru
Oferta ( bonusuri , beneficii )
- Posibilitatea de a lucra cu o echipa profesionista , tanara si dinamica.
- Posibilitatea de avansare in cariera / coordonare a unei echipe de zugravi ( Team Leader )
- Pachet salarial motivant , in functie de experienta si performanta ( minim 180,75 Coroane Suedeze ~ 17.5 Euro / H – BRUT)
- Contract de munca suedez pe perioada nedeterminata
- Oferim support pentru persoanele ce doresc a se muta definitiv cu familia in Regatul Suedez
- Cazare in case cu 3 camere + living si bucatarie open space ( maxim 6 persoane in casa – 2 pers / camera ) la un cost lunar de 2500 Coroane Suedeze
- Plata salariului in data de 25 a fiecarei luni .
- Support pentru achizitionarea Biletelor de avion ce vi se vor retine ulterior din primul salar.
- Asigurarea echipamentului de lucru si de protectie
Program de lucru / odihna :
- 8 / zi
- Minim 168 ore / luna
- Frecvent realizarea de ore suplimentare
- Concediu 25 zile \ an
- Sarbatori legale platite in conformitate cu sistemul de lucru Suedez
Cerinte obligatorii
- Pasaport valabil necesar pentru eliberarea cartelelor de munca
- Card bancar necesar pentru incasarea salariului
- Adresa de e-mail pentru semnarea protectiei muncii, contract de munca etc.
Contact :
www.2mmaleri.se
Niconof Claudiu - Mihai
Tel Ro : 0040732465988
Tel Se : 0046727835556
Facebook : 2M Maleri Sweden
Instagram : 2m_maleri_sweden

Claudiu Mihai Niconof
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833659