Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Zidar (caramida decorativa)

3.000 LEI
ID 815480
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Belgia

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de munca, outsourcingului IT si consultantei HR. De aproape 17 ani colaboram cu clienti din toata Europa – in principal Belgia, Olanda si Germania. Fiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata.

Loc de munca: Zelzate, Belgia

Atentie: Reamintim, ca pentru Belgia nu este necesar testul Covid sau carantina pentru persoanele ce intentioneaza sa traverseze hotarul, pentru a munci.

Descrierea postului:

Construirea caselor din cartier.
Zidirea caselor din caramida de fatada.
Oferim:

Salariu: 12,00 euro net / oră.
Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
Cazare organizată și plătită de noi.
Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
Transport gratuit la locul de muncă - indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
Servicii complete înainte de plecare.
Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
Programul Recomandați un loc de muncă, pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300.
La ce ne așteptăm:

Experienta min. 3 ani in zidirea cu caramida de fatada.
Cunoasterea unei limbi: engleza, franceza, olandeza.
Puterea fizică, precizia și viteza de lucru.
Diligență, inventivitate și abilitatea de a lucra în grup.
Un avantaj suplimentar va fi:

Posibilitatea de a lua propria mașină.
Automobilul personal.
Date de contact:

+48 600937911

Anamaria WeeGree
ID 815480