JobZZ.ro

Web developer . experienta minima 3 luni. home office

3.200 LEI
ID 841577
acum 3 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Abilităti dorite:

- buna întelegere a API-urilor, REST si JSON
- abilitatea de a lucra într-un mediu de dezvoltare web cu ritm rapid
- abilitatea de a furniza estimări de dezvoltare corecte
- abilități bune de comunicare
- muncă în echipă la distanță
- abilitatea de a demonstra relatii de susținere cu colegii, clienții, partenerii
Descrierea jobului
Căutam Web Developer cu minim 3 luni experienta. In calitate de WebDeveloper, vei fi membru-cheie al echipei noastre cu mult potențial de creștere. Te poți alătura unei echipe dedicate să lucreze la un cod de înaltă calitate și vei colabora îndeaproape cu echipa de productie pentru a dezvolta noi produse pentru clienții noștri.

Trebuie să ai cunoștințe și experienta de minim 1 an in:
- CSS / HTML;
- PHP & Frameworks (Laravel, CodeIigniter);
- MySQL;
- JavaScript & Frameworks (React.JS, Vue. JS);

Responsabilitati
- Veți lucra în cadrul unei echipe, inclusiv echipe de management de proiect, dezvoltare și QA, care lucrează la diferitele noastre proiecte ;
- Dezvoltare de aplicatii web customizate;
- Dezvoltare de noi functionalitati pe websiteuri existente;
- Dezvoltare de module noi;
- Integrari prin API;
- Dezvoltare de websiteuri noi (CSS/HTML, Buildere)
- Redesign website;

Avantaje:
- Job Remote;
- Program flexibil;
- Venit motivant functie de performanta, viteza de lucru, si experienta;
- Renegociere la 6 luni functie de evolutie si rezultate.

Lasati un CV