Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Vopsitor auto, Germania

2.100 EUR
ID 815485
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Ţară

Olanda

Recrutăm Vopsitor Auto pentru Germania. Dacă ești vopsitor calificat și vrei să muncești în străinătate, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău în limba germană la adresa de e-mail recrutare@talentzoom.ro. Pentru alte detalii ne puteți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00.

Locația: Germania, aproape de granița cu Elveția

Cerințe:

Limba germană la nivel conversațional
Minim 4 ani experiență în domeniu
Mașină proprie
Unelte de mână proprii

Responsabilități:

Pregătirea și vopsirea prin pulverizare a autovehiculelor avariate (vehicule personale)
Lucrul cu programe de amestecare a vopselei

Beneficii:

Salariu începând cu 2100 EUR
Cazare și utilități oferite de angajator
Asigurare de sănătate plătită
Angajatorul asigură plata benzinei pentru navetă

Talent Zoom
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815485