Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Vanzatori in domeniul alimentar in Franța

Salariu confidenţial
ID 833862
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Ţară

Franța

Full time

Nivel carieră
Fără studii superioare

Euro Market-Magazinul Românesc, angajează vânzători în domeniul alimentar, contract full time, pentru magazinele din Lyon, de preferat cupluri.

Atribuții principale: recepție marfă, verificare prețuri, așezarea mărfurilor în magazin, comenzi cu agenții pe produsele care sunt necesare.
Experianta în domeniu, limba franceză la nivel conversațional și permis categoria B aduce un avantaj.
Salariu atractiv, bonusuri, cazare asigurată.

Pentru interviu va rugăm să completați formularul din linkul de mai jos.

Odată ce ați completat formularul va vom suna pentru interviu.

Euro Market - Magazinul Romanesc | SAS IDEAL NETTOYAGE
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833862