JobZZ.ro

Vanzator piese auto

Salariu confidenţial
ID 879982
acum 3 luni
Vaslui, Vaslui
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

duplicate

1

RCF LOGISTIC SRL angajeaza persoana serioasa pentru magazin de piese auto cu sediul in Ivanesti!

Cerinte:

- studii medii/superioare de specialitate;

- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii;

- adaptabil, organizat, politicos si cu un spirit intreprinzator;

- capacitate de a acumula cunostinte noi;

- promptitudine in luarea deciziilor;

-responsabilitate, fidelitate si stabilitate;

- experienta in domeniul identificarii de piese auto

RESPONSABILITATI :

- identificarea pieselor de schimb pentru autoturisme

- ofera consultanta tehnica clientilor despre piesele de schimb auto achizitionate;

- verifica stocurile si se ocupa saptamanal de aprovizionare;

- se preocupa de cresterea vanzarilor punctului de lucru si cooptarea de noi clienti.