Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician/Inginer Mentenanta Electrica

Salariu confidenţial
ID 882202
acum o săptămână
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție,    Inginerie / Tehnologie

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerinte

- Studii de specialitate (medii/superioare) in domeniul tehnic, de preferat electric / automatizari / electrotehnic;
- Experienta relevanta in activitati de interventie si mentenanta echipamente de productie - constituie un avantaj experienta in domeniul automatizarilor intr-o fabrica de productie din industria alimentara;
- Abilitati de lucru si de comunicare in echipa, flexibilitate, capacitate de a lua decizii in limita competentei.

Responsabilitati:

- Asigura intretinerea si functionarea tuturor masinilor si echipamentelor la parametrii stabiliti;
- Realizeaza activitati de urmarire si interventie/executie pentru buna functionare a echipamentelor de productie si de realizare a programului de mentenanta;
- Efectueaza interventii imediate la sistemele tehnice din domeniul electric/automatizari/mecanic pentru buna functionare a utilajelor/instalatiilor, pentru realizarea programului de productie;
- Realizeaza activitati de supraveghere a functionarii in parametri a utilajelor si instalatiilor, semnaland si intervenind in momentul aparitiei unor neconformitati;
- Propune si implementeaza solutii de eficientizare a activitatii.

Ce oferim:
- Salariu atractiv +bonusuri în funcție de performanță;
- Decontare/asigurare transport;
- Tichete de masă;
- Prime de sărbători;
- Periodic, pachete cu produsele companiei;
- Cafea, ceai, apă - zilnic și ziua fructelor – săptămânal.